Atribuită
Cumpărare directă
VOPSEA IDEEA OCRU 0.75L 9X15.97 DILUANT NITRO THINNER 1L 5X21.01 SURUB CAP HEXAGONAL 8X120MM 60X1.26 DIBLU FIXARI GRELE 12X100MM 20X0.42 REGLAJ SUPAPE FS 311 1X33.61 FIR NYLON 3.3MM NEGRU 361X1.01 REPARATIE MOTOCOASA 1X33.61 RACORD FLEXIBIL FI-FI 1/2-1/2 600MM 1X8.4 SILICON SANITAR ALB 280ML BISON 1X13.45 VASELINA MULTILUB 80G 4X23.53 SACI RAFIE 50L 30X0.84 HAM MOTOCOSITOARE 2X37.82 DIUZA ACETILANA 1X16.81 TUB SPIRALAT CU MUFA CUPLAJ 6X8 15M 1X29.41 SURUB CAP HEXAGONAL 16X150 6X4.2 PIULITA M16 12X0.59 12X0.59 ELECTROZI SUPERTIT FIN 2.5X350MM 2X58.82 AUTOBATANTE 8X100MM 50X0.5 BANDA IZOLATOARE 19MM 20M TESA PROLINE 1X5.46
- Număr anunț
- DA25646852
- Autoritate contractantă
- Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
- Furnizor / câștigător
- C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI 16083509)
- Cod CPV
- 44812220-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.209 RON
- Valoare atribuită
- 1.209 RON
- Data publicării
- 19.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.