Atribuită
Cumpărare directă
Tus stampila PELIKAN 3 Registru de corespondenta INTRARE-IESIRE 5 Hartie copiator TRAFIC A4 25 Dosar plastic TAFF 250 FOLIE PROTECTIE A4 100/SET 1 PIX TRATTO 0.7 30 CREION GRAFIT NEBO 20 Registru de casa autocopiativ 4 Ordin de deplasare (delegatie) 2 Foaie de parcurs neinseriata-autovehicole 3 Buretiera GEL DACO 30g 2 Sfoara alba bumbac 10 Creion mecanic ROTRING 0.7mm 1 Mine creio mecanic ROTRING 0.7 2
- Număr anunț
- DA25661021
- Autoritate contractantă
- COMUNA SUSANI (CUI 2573977)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 920,18 RON
- Valoare atribuită
- 920,18 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.