Atribuită
Cumpărare directă
015.01.005 - Cilindri gradati Isolab din sticla, clasa A, forma inalta, 5 ml, 2 bucati 015.01.010 - Cilindri gradati Isolab din sticla, clasa A, forma inalta, 10 ml, 2 bucati 016.06.010 - Cilindru gradat ISOLAB din polipropilena, 10 ml, clasa B 015.01.025 - Cilindri gradati Isolab din sticla, clasa A, forma inalta, 25 ml, 2 bucati 016.06.025 - Cilindru gradat ISOLAB din polipropilena, 25 ml, clasa B 015.01.500.001 - Cilindri gradati ISOLAB, 500 ml, clasa A, 2 buc 016.06.500 - Cilindru gradat ISOLAB din polipropilena, 500 ml, clasa B 015.01.902 - Cilindru gradat ISOLAB, 2000 ml, clasa A HKX3.1 - Alcoolmetru standard ROTH, 0 - 100% Vol
- Număr anunț
- DA25648327
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.160,79 RON
- Valoare atribuită
- 1.160,79 RON
- Data publicării
- 19.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.