Atribuită
Cumpărare directă
Cartus Toner TN2320 XL 3400pag, compatibil BROTHER L2700 L2740 L2500 L2520 L2300 L2340 L2360 L2540 capacitate - 3400 pagini Cartus Toner TN 2310 / TN 2320 / TN2310 / TN2320 / TN660 Caracteristici tehnice Tip cartus: Compatibil Culoare: Black Tip cartuse: Toner Echipamente: BROTHER HL 2300 BROTHER HL 2340 BROTHER HL 2360 BROTHER HL 2365 BROTHER HL 2700 BROTHER HL 2720 BROTHER HL 2740 DCP L2500 L2520 L2540 L2560 BROTHER DCP L2500 BROTHER DCP L2520 BROTHER DCP L2540 BROTHER DCP L2560 Brother HL L2300 Brother L2340 Brother L2360 Brother L2365 Brother L2700 Brother L2720 Brother L2740; Brother DCP L2500 Brother L2520 Brother L2540 Brother L2560 TN-660 TN660 TN 660 BROTHER HL-2360 BROTHER HL2360 BROTHER 2360 HL-2360 HL2360 Brother HL 2300 Brother HL 2340 Brother HL 2360 Brother HL 2365 Brother HL 2740 Brother HL 2740DW Brother HL-2300 Brother HL-2340 Brother HL-2360 Brother HL-2365 Brother HL-2740DW Brother HL-2740 Brother HL2300 Brother HL2340 Brother HL2360 Brother HL2740DW Brother HL2740 Transport gratuit pentru minim 10 buc, sau o comanda cumulata de minim 150 lei + tva , sau cumulat cu alte comenzi. bc19l EP20 5bucx29,41ron conf.referat nr.16583/19.05.2020,16601/19.05.2020
- Număr anunț
- DA25655315
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 147,05 RON
- Valoare atribuită
- 147,05 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.