Atribuită Cumpărare directă

Echipamente de protecti, curatenie, papetarie

Număr anunț
DA25648023
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala, Comuna Gheorghe Lazar (CUI 33560470)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.575,21 RON
Valoare atribuită
1.575,21 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.575,21 RON

din 1.575,21 RON estimat