Atribuită
Cumpărare directă
MOP BUMBAC 250 GR BUC 6.00 LUCART EASY GREEN V250 25X21,5, 20SET/CUTIE BUC 60.00 DOZATOR SAPUN LICHID 1L, TRANSPARENT BUC 1.00 Eufor 5 L - Solutie pentru spalarea si dezinfectarea pardoselilor, peretilor BUC 3.00 KOB-PSAPWP5 KOOBIC SAPUN WHITE PEARL 5L PET BUC 3.00 ST SACI MENAJ ECOLOGICI 60L 10BUC. CU SNUR PENTRU INCHIDERE rola 1.00
- Număr anunț
- DA25657850
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR CLUJ (CUI 17637157)
- Furnizor / câștigător
- UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 507,99 RON
- Valoare atribuită
- 507,99 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.