Atribuită Cumpărare directă

Klintensiv Dezinfectant de suprafete gata de utilizare, avizat Ministerul Sanatatii 5L - 1 buc; Hygienium Sapun lichid dezinfectant/antibacterian, 5 L - 1 buc

Număr anunț
DA25648818
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SFANTA MARIA (CUI 29115394)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
272,50 RON
Valoare atribuită
272,50 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

272,50 RON

din 272,50 RON estimat