Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE PACHETUL INCLUDE: DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 500ML - 4.00 BUC X 35.17 RON fara TVA / buc DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L - 2.00 BUC X 221.13 RON fara TVA / buc pt. SCOALA TEASC

Număr anunț
DA25657975
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Teasc (CUI 14998025)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
582,94 RON
Valoare atribuită
582,94 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

582,94 RON

din 582,94 RON estimat