Atribuită Cumpărare directă

Intocmire documentatii tehnice pentru autorizarea CNCAN 2 instalatii radiologice(un mamograf +un post de grafie/scopie) Se vor presta urmatoarele servicii: a) Intocmire documentatei tehnica pentru autorizatia CNCAN de detinere in vederea inchirierii a 2 instalatii radiologice b)Intocmire documentatei tehnica pentru autorizatia CNCAN de inchiriere a 2 instalatii radiologice c)Intocmire documentatii tehnice pentru autorizatia sanitara si certificatul de inregistrare CNCAN 2 instalatii radiologice(un mamograf +un post de grafie/scopie)

Număr anunț
DA25647918
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CAREI (CUI 4038636)
Furnizor / câștigător
CONSULTANTA RADION SRL (CUI 16090352)
Cod CPV
98113100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.100 RON
Valoare atribuită
6.100 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.100 RON

din 6.100 RON estimat