Atribuită
Cumpărare directă
Dorim achiziționarea unui număr de 4 TERMOMETRE CU INFRAROSU JXB-178 ! Produsul va fi conform cu Directiva UE 93/42/EEC pentru dispozitive medicale, ISO 80601-2-56 si cu standardul European EN60601-1-2, fiind testat privind compatibilitatea electromagnetica. Descriere termometru non contact multifunctional 6in1: 6 functii intr-un singur termometru: masurarea temperaturii corporale, masurarea temperaturii obiectelor, masurarea temperaturii lichidelor, inclusive a apei din cadita, masurarea temperaturii camerei, ecran in 3 culori, rezultat instantaneu al masuratorii; Design modern cu forma anatomica ce permite o utilizare usoara si intuitiva; Ecranul LCD de mari dimensiuni, in 3 culori, usor de citit. Iluminarea in culori diferite se realizeaza in functie de temperatura inregistrata (verde – temperature normala; galben – stare febrila; rosu – temperatura mare); Un produs destinat intregii familii, dar ideal pentru bebelusi si copii; Alarma acustica daca temperatura masurata depaseste 38°C; Mod silentios pentru o masurare fara zgomot in timpul somnului; Utilizare multipla prin 3 moduri de masurare : mod corporal, mod obiecte si mod ambient (camera); Masurarea temperaturii se face in grade Celsius sau Fahrenheit; Memoreaza ultimele 32 de masuratori; Oprire automata dupa 30 secunde; Functioneaza cu 2 baterii de tip AAA, incluse in pachet; Durata mare de viata a termometrului : peste 100000 utilizari; Garantie 12 luni;
- Număr anunț
- DA25651132
- Autoritate contractantă
- COMUNA NEGOMIR (CUI 4898843)
- Furnizor / câștigător
- HELION SECURITY SRL (CUI 26471400)
- Cod CPV
- 38412000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.036 RON
- Valoare atribuită
- 1.036 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.