Atribuită
Cumpărare directă
MUFA RAPIDA 1/2 M BUC 1 7.563 GLET CT 126 20KG M SAC 1 24.3697 VOPSEA ECOLUX 0.75L M BUC 1 23.5294 PENSULA CALORIFER 3 M BUC 1 5.042 VAR SUPERWEISS 15L PROMO M BUC 2 214.2857 AMORSA KOBER TENCUIELI 15L M BUC 3 113.4454 MORTAR ZIDARIE MM50 BAUMIT 40KG M SAC 6 14.2857 TRAFALET 25CM EKSPORT 1081 M BUC 2 28.5714 SILICON POLYMAX BISON M BUC 4 27.7311
- Număr anunț
- DA25653778
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "OCTAV ONICESCU (CUI 3372211)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT MESERIAŞUL SRL (CUI 32884258)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.083,18 RON
- Valoare atribuită
- 1.083,18 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.