Atribuită
Cumpărare directă
Pachet medii de cultura:Agar cromogenic Salmonella flac. 2 flacon mediu + 4 cutii supl. Agar cu roz bengal, cloramfenicol si 2,6 diclor 4 nitroanilina (DRCB) x 500 g flac. 2 Agar cu dichloran 18% si glicerol (DG 18 inclusiv suplimentul necesar unui flacon de 500 g) x 500 g flac. 1 flacon mediu + 4 fl. Suplim Bulion lauril sulfat triptoza x 500 g flac. 2 Mediu triptonă bilă glucuronic (TBX) x 500 g flac. 3 Tulpini de referinta Salmonella ATTC 14028 (MRC) pach x 5 anse 9 Tulpini de referinta E coli ATTC 25922 (MRC) pach x 5 anse 8 Tulpini de referinta Staf. aureus 25923 ATTC (MRC) pach x 5 anse 9 Tulpini de referinta L. monocytogenes ATTC 7644 (MRC) pach x 5 anse 4 Tulpini de referinta L. inocua ATTC 33090 (MRC) pach x 5 anse 4 Emulsie de galbenus de ou cu telurit de potasiu (supliment Agar Baird – Parker) producator OXOID x 100 ml flac. 6 Tulpini de referinta Candida albicans ATTC 10231(MRC) pach x 5 anse 4 Tulpini de referinta Rhodococcus equi ATTC 6939 (MRC) pach x 5 anse 2 Triptona x 500 g flac. 1 Bulion nutritiv x 500 g flac. 1 Agar Noble x 500 g (pentru imunodifuzie) flac. 1 Standard Mc Farland de concentratie 0.5 (1,5x10^8 ufc/g) flac. 1 Standard Mc Farland de concentratie 1 (3,0x10^8 ufc/g) flac. 1
- Număr anunț
- DA25649954
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR MEHEDINTI (CUI 4761136)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
- Cod CPV
- 24931250-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.473 RON
- Valoare atribuită
- 14.473 RON
- Data publicării
- 19.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.