Atribuită
Cumpărare directă
„EXTINDERE CU GRUPURI SANITARE, PRIN AMPLASARE CONTAINER, SCOALA SAT ZILISTEANCA, COMUNA POSTA CALNAU” Intravilanul comunei Posta Calnau, Satul Zilisteanca, jud. Buau, Cv. 4, P 245-246, CF 22594 Termen de executie: 30 zile . Termen de garantie: minim 24 luni. Valoarea ofertata in SICAP va fi cea rezultata din rularea articolelor de lucrari mentionate in antemasuratoare. Valoarea finala nu va depasi maximul ofertat. Oferta va cuprinde toate manoperele / materialele / utilajele si transporturile necesare realizarii lucrarilor. Se va prezenta deviz oferta / situatie de lucrari la decontare cf antemasuratoare postata in SICAP.
- Număr anunț
- DA25649618
- Autoritate contractantă
- Comuna Posta Calnau (CUI 3724520)
- Furnizor / câștigător
- TOPOGRAF PROIECT OPERATIV SRL (CUI 37542256)
- Cod CPV
- 45450000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90.820,97 RON
- Valoare atribuită
- 90.820,97 RON
- Data publicării
- 19.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.