Atribuită
Cumpărare directă
10500420 Cablu electric MYYM 3x 4 mm Buc 30 10800866 Cot PP DN 110/870 Buc 4 10800864 Cot PP DN 110/45°" Buc 4 10801034 Tub PVC-U Valplast DN110 mm 1 m Buc 6 10800889 Mufa PP DN 110 Buc 2 10800968 Ramificatie PP DN 110 x 110/870 Buc 4 10811451 Teava PP-RCT/GF PN25 DN 20mm Buc 4 10804896 Cot PP-R 90/020 Buc 15 10804902 Mufa PP-R 020 Buc 5 10804906 Mufa PP-R FI 020 x 1/2" Buc 4 10804941 Teu PP-R 322032 Buc 4 11123707 Spuma DB DIY Pur Foam Extra 700 ml Buc 2 10704749 Polistiren expandat, EPS70, Termofix, 10 cm" Buc 2 10503625 Disjunctor Legrand diferential F+N 16A 30Ma 6Ka Dr Buc 1 10501437 Tub flexibil Copex mediu 20 mm, colac 50 m Buc 1 10709437 Adeziv Ceresit Thermo Universal, polistiren / vata minerala, interior, exterior, 25 kg Buc 1
- Număr anunț
- DA25663012
- Autoritate contractantă
- Academia de Stiinte Agricole si Silvice "Gheorghe Ionescu-Sisesti (CUI 8313127)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 492,69 RON
- Valoare atribuită
- 492,69 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.