Atribuită Cumpărare directă

Caracteristici: 3 trepte de putere; Termostat pentru controlul puterii; Indicator luminos; Testat pentru siguranta la presiune ridicata; Protectie la supraincalzire; Usor de mutat. Specificatii tehnice: Tensiune de alimentare: 220-240V~/50Hz; Putere: 2000W; Clasa I de electrosecuritate; Greutate neta/bruta (kg): 7.39/8.21; Dimensiune element (mm): 120 x 550; Dimensiuni produs (mm): 420 x 230 x 600; Dimensiune ambalaj (mm): 450 x 135 x 630

Număr anunț
DA25653456
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
39715240-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
299,90 RON
Valoare atribuită
299,90 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

299,90 RON

din 299,90 RON estimat