Atribuită
Cumpărare directă
59174953 MERE IDARED PL KG CI KG 14,000 1 * 45430311 CARTOFI ALBI NOI GR KG CI KG 49,200 1 * 19086396 PASTARNAC RADACINA RO KG KG 10,000 1 * 53191615 VARZA ALBA NOUA RO KG CI KG 33,000 1 53767430 CEAPA GALBENA EG KG C.I KG 10,000 1 45403003 MORCOVI TR KG CI KG 38,600 1 15895667 DEL.BR.TOP.TR./SMAN.140G BU 7 5 41364571 THEREZIA BRANZA BURDUF 30 BU 10 1 15429244 ALBATROS OUA COD3 CLS.M 3 CA 8 30 37001641 ARIPI PUI TAV.KG KG 11,895 1 130,69 37001724 PULPE INFERIOARE BAX KG KG 25,455 1
- Număr anunț
- DA25657065
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.041,52 RON
- Valoare atribuită
- 1.041,52 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.