Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza servicii de publicitate in presa scrisa locala pentru anul 2020, conform cerintelor specificatiile tehnice nr. 57509/07.04.2020, Anuntului publicitar ADV1144851/06.05.2020 din SEAP si a ofertei transmise pe adresa e-mail: achizitii@primariacraiova.ro până la data şi ora limită de depunere a ofertelor, respectiv 11.05.2020 ora 12:00. Se va incheia un contract de achiziție publică de sevicii cu durata pana la 31.12.2020, cu posibilitatea de prelungire a duratei contractului cu maxim 4 luni în anul 2021 și suplimentarea corespunzătoare a cantității de servicii deja achiziționate cu maxim 40%, în funcție de fondurile bugetare aprobate cu această destinație
- Număr anunț
- DA25659079
- Autoritate contractantă
- Municipiul Craiova (CUI 4417214)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA SUD MANAGEMENT SA (CUI 15261543)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.994 RON
- Valoare atribuită
- 14.994 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.