Atribuită Cumpărare directă

achizitie carti de biblioteca- batalia cartilor

Număr anunț
DA25664934
Autoritate contractantă
Directia pentru Cultura, Educatie, Creatie si Sport (CUI 30947546)
Furnizor / câștigător
DIRECT CLIENT SERVICES SRL (CUI 11648548)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
494,52 RON
Valoare atribuită
494,52 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

494,52 RON

din 494,52 RON estimat