Atribuită
Cumpărare directă
Dispenser prosop derulare mini Tork Cod produs: 558000 Dozator pentru prosop cu derulare central Tork face parte din gama noua Tork Elevation. Este usor de folosit si de intretinut. Rezervele pentru acest aparat au 120 m lungime. Ideal pentru spatii mici cu personal redus. Design modern si robust, ocupa putin spatiu si are un aspect atragator. Dispenser cu fereastra transparenta, in partea de jos, ce ajuta la monitorizarea consumului, in vederea reincarcarii. Date tehnice: Sistem: M1 - hartie cu derulare centrala Material: plastic Dimensiuni: Inaltime: 321 mm. x Latime: 174 mm. x Adancime: 165 mm. Greutate: 735 grame Culoare: alb Rezervele aparatului: - Prosop Mini cu derulare centrala 120m Tork
- Număr anunț
- DA25656295
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Florea Muresanu Suciu de Sus (CUI 30016998)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
- Cod CPV
- 39220000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 486,40 RON
- Valoare atribuită
- 486,40 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.