Atribuită
Cumpărare directă
CASABELLA RAL 9016 VOC 0,75L- Super alb 15 BUC CASABELLA RAL 9016 VOC 0,75L- Super alb 7 BUC SET ZUGRAV MINI 6 BUC PERIE SARMA SEMILUNA PVC 225MM LT06965 5 BUC PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 80 MM 4 BUC PACHET INNENWEISS INT.15 L+AM 4L PROMO 8 BUC SANO DRAIN LIQUID 1L 6 BUC GLET CERESIT CT 127 5 KG 2 BUC DILUANT BAUDEMAN DB 230-P0,9 L 4 BUC PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 40 MM 4 BUC
- Număr anunț
- DA25674612
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 6 (CUI 29075133)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.149,81 RON
- Valoare atribuită
- 1.149,81 RON
- Data publicării
- 22.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.