Atribuită Cumpărare directă

Evaluare de Risc la Securitatea Fizica pentru Birouri Administrative sau Depozite Materiale Nepericuloase Proiect de Securitate si Avizare Politia Romana pentru Birouri Administrative sau Depozite Materiale Nepericuloase conform LG.333/2003

Număr anunț
DA25807310
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI 20330054)
Furnizor / câștigător
HELION SECURITY SRL (CUI 26471400)
Cod CPV
71317000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat