Atribuită
Cumpărare directă
TAROD UNIVERSAL M8 ETS 620005 HONEST: Tarod Universal / M[mm]: M8; Pas: 1.25 DOZA PT DERIVATIE 100*100*50 CU GARNITURA IP 54 32-21-009-100 COURBI: Doza etansa patrata cu presetupe -capac prin insurubare rapida IP55, Protectie UV, nu propaga flacara, stingere automata Dimensiuni-100x100mm, adancime-50mm, gri DOZA PT DERIVATIE 150*110*70 CU GARNITURA IP55 GW44006 GEWISS: Doza derivatie Culoare: gri Dimensiuni: 150X110X70mm Grad de protectie: IP55 DISC METAL DEBITAT 230*3.0MM 13492/13464 KLINGSPOR: Discuri pentru utilizare universala in prelucrarea metalelor. Avantaje disc debitare metale universale Klingspor: - disc standard, cu un raport excelent pret-performanta - taierea rapida a materialului solid - agresivitate mare si durata lunga de viata - duritate: medie - calitate: extra Domeniu de utilizare disc debitare: metal universal Detalii tehnice - Viteza maxima de lucru: 80 m/s - Numar rotatii maxim permis: 6,600 1/min - Diametrul discului: 230 mm DISC INOX 125*1.0MM 262937/202401 KLINGSPOR: Clasa de utilizare Profesionala Diametru disc 125 mm Grosime disc 1 mm Diametrul de prindere 22.2 mm Tip material inox, metal
- Număr anunț
- DA25668547
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA MANAGEMENTUL TRAFICULUI BUCURESTI SA (CUI 37832101)
- Furnizor / câștigător
- URSU CONSTRUCT 2005 SRL (CUI 17962824)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.519,55 RON
- Valoare atribuită
- 2.519,55 RON
- Data publicării
- 22.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.