Atribuită
Cumpărare directă
Balanta de precizie Kern 572-39 Dimensiuni platan: ø 150 mm Precizie:0.01 g Linearitate:± 0.05 g Reproductibilitate:0.02 g Capacitate maxima de cantarire:4200 g Calibrare:Externa Timp de stabilizare:3 secunde Temperatura ambientala: 10 - 40°C Umiditatea maxima admisa: 80% Afisaj LCD iluminat, cu inaltimea cifrelor de 18 mm Functie PRE-TARA Functie de conversie Cantarire suspendata Program special de cantarire al animalelor mici Functie de numarare si determinare procentuala Timp de incalzire:4 ore Interfata PC:RS232 Adaptor multi 230 V / 50 Hz sau optional acumulatori Timp de incarcare:10 ore Timp de functionare:15 ore sau 30 ore cu functia de iluminare oprita Greutate:2.3 kg Dimensiuni ext:180 x 310 x 130 mm
- Număr anunț
- DA25664371
- Autoritate contractantă
- STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU LEGUMICULTURA BUZAU (CUI 38675072)
- Furnizor / câștigător
- SOLANTIS SRL (CUI 30545999)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.