Atribuită
Cumpărare directă
Manusi din vinil recomandate pentru persoanele alergice la latex tip de manusi: de examinare, nesterile material: policlorura de vinil mijloc de pudrare: amidon numarul de manusi din ambalajul unitar: 100 bucati suprafata: neteda manseta: margine rulata forma: universala, care se potriveste pentru ambele mâini marime: XS, S, M, L, MARIMEA M-80 CUTII ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA ROG LIVRARE URGENTA
- Număr anunț
- DA25665283
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
- Furnizor / câștigător
- SORIMED & DENTAL SRL (CUI 29444257)
- Cod CPV
- 18424300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.120 RON
- Valoare atribuită
- 3.120 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.