Atribuită Cumpărare directă

DIBLU SURUB CUI 6X80 SM-06080 WRET-MET 100 buc 0,24 FOLIE PROTECTIE T-MAX 60MY 5X4M 56976 1 buc 13,28 ABRAZIVE PE SUPORT RULOU 100X50 PE 840X120 5 ml 3,48 ROLA KL 375 100 100X50000 MM 266544 5 ml 2,9 192003 LACAT ALAMA CU TOARTA DIN OTEL 1 buc 20,49 MANUSI PIELE INTEGRALA BOVINA+SPAIT 1219/1220/MAR 10 2 buc 13,76 TRAFALET ELITACOLOR 10CM 30MM 0121-233010 3 buc 7,78 TRAFALET DE FATADA MULTICOLOR 25CM FIR 18 0101-226825 3 buc 22,55 0400-070412 FOLIE DE PREOTECTIE H 2 buc 6,65 24860 LACAT SECURIZAT CU TIJA EXTERNA CURBATA 60MM 5 buc 25,35 SET ROBINETI RAD.TUR RETUR 1/2 COD R705KX003 1 buc 25,75 PRIMO ACRYLIC PROFESSIONAL 16LT 02.PROF.1 CARMYCO 4 buc 147,54 OSKAR AMORSA ZERO MUCEGAI 10L 2 buc 81,32 SET LAVETE UZ GENERAL ABSORBANTE 1 pach 11,01 VOPSEA ECOLUX ALBA 0.75L KOBER 3 buc 26,03 BROS PASTA RATICIDA SOARECI SI SOBOLANI 150GR B8999 3 buc 11,92 PENSULA LATA S-176 N-70 665 3 buc 4,26 MISTRIE ROTUNDA 200MM 71561 1 buc 11,65 107386 SIKASIL UNIVERSAL TRANSPARENT/12 CTR280 1 buc 11,66 SPACLU INOX TMAX-PROFI 100MM MANER CAUCIUCAT TM-53310 1 buc 10,73 192006 LACAT ALAMA CU TOARTA DIN OTEL 1 buc 22,94 192021 LACAT ALAMA 30MM MACH 1 2 buc 20,24 BANDA TESSAKREPP 50/50 4323/51023 2 buc 11,43 12009 CIOCAN CAUCIUC MOALE CU MANER MET 65MM/450G 1 buc 20,39 0840-272801 DRISCA CAUCIUC 8MM(28X14CM) 1 buc 19,68 CERESIT STOP MUCEGAIULUI 500ML 2 buc 13,17 ANEXE PT RADIATOR Z-U320 4 buc 9,03 SURUB PT LEMN 3.5X55 FIXARE GIPSCARTON KSGD-35055 202.04.74(VRAC) 500 buc 0,07 MANUSA CUT XL/10 42743 2 buc

Număr anunț
DA25684156
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE LAZAR BARCANESTI (CUI 30651086)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.626,03 RON
Valoare atribuită
1.626,03 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.626,03 RON

din 1.626,03 RON estimat