Atribuită Cumpărare directă

1 Gletul meseriașului GM 20 a 20 kg 30 buc 15.44 2 Glet finisaj pe bază de ciment AplaFil, 20kg 30 buc 30.00 3 Polistiren expandat 5mm 5 bax 26.95

Număr anunț
DA25673968
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01227 Constanta (CUI 4300655)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.497,95 RON
Valoare atribuită
1.497,95 RON
Data publicării
22.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.497,95 RON

din 1.497,95 RON estimat