Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR A4 80GR ALB (2500COLI): 2 x 59 = 118 DOSAR SINA PLASTIC: 40 x 0,38 = 15,2 DOSAR SINA CARTON: 30 x 0,37 = 11,1 FOLIE DOCUMENT A4 (100/SET): 2 x 6,4 = 12,8 CORECTOR BANDA CU DISPENSER PELIKAN: 4 x 7,7 = 30,8 PIX PLASTIC CU MECANISM: 20 x 0,66 = 13,2
- Număr anunț
- DA25663917
- Autoritate contractantă
- S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA CARRUS PENTRU PERSOANE CU HANDICAP (CUI 27859819)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 201,10 RON
- Valoare atribuită
- 201,10 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.