Atribuită Cumpărare directă

CARTUS TONER BLACK ORIGINAL HP NR.203X, COD OEM CF540X, 3200 PAG., HP LASERJET PRO M280NW

Număr anunț
DA25680589
Autoritate contractantă
JUDETUL IASI (CUI 4540712)
Furnizor / câștigător
SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
366,94 RON
Valoare atribuită
366,94 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

366,94 RON

din 366,94 RON estimat