Atribuită Cumpărare directă

SCAUN FELICIA C29

Număr anunț
DA25683031
Autoritate contractantă
COMUNA CIUPERCENI (CUI 4568560)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39112000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.517 RON
Valoare atribuită
2.517 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.517 RON

din 2.517 RON estimat