Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta doreste sa achizitioneze dotari necesare invatamant online ca urmarea a ORDINULUI nr.4.135 din 21 aprilie 2020 al ministrului educatiei si cercetării privind aprobarea Instructiunii pentru crearea si/sau întărirea capacitătii sistemului de învătământ preuniversitar prin învătare on-line.Pachet servicii de telefonie mobila conform detalierefurnizor.

Număr anunț
DA25678627
Autoritate contractantă
COMUNA COARNELE CAPREI (CONSILIUL LOCAL COARNELE CAPREI) (CUI 4541238)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.053,20 RON
Valoare atribuită
29.053,20 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.053,20 RON

din 29.053,20 RON estimat