Atribuită Cumpărare directă

Cartela-ID din plastic sigilata, are sase coloane ce contin suspensii de gel cu anticorpi monoclonali in urmatoarea configuratie de la coloana 1 - 6 (o testare): Anti-C - Anti-c - Anti-E - Anti-e - Anti-Kell - Ctl(control) Utilizata pentru pentru fenotipare completa Rhesus si grupaj antigen Kell prin tehnica de aglutinare in coloana de gel, compatibila cu sistemul aflat in dotare Unitate de masura: Cartela-ID, Ambalare: 1 cutie x 48 cartele -1 BUC Forma de prezentare si caracteristici : a) Cartela pentru testare prin tehnica de aglutinare in coloana de gel, compatibila cu echipamentul aflat in dotare. b) Cartela din plastic, sigilata, cu sase coloane ce contin suspensii de gel cu anticorpi monoclonali Anti-A, Anti-B, Anti-AB, Anti-D (ser cu reactie negativa pentru fenotipul DVI), Anti – CDE; in urmatoarea configuratie, de la coloana 1 - 6 (o testare): • coloana1: Anti-A (linia celulara: A5) • coloana 2: Anti-B (linia celulara: G1/2) • coloana 3: Anti-AB (linia celulara: ES131 (ES-15), Birma-1, ES-4) • coloana 4: Anti-(DVI-) (linia celulara: LHM59/20 (LDM3), 175-2) • coloana 5: Anti - CDE (linia celulara: MS-24, MS-26, MS-201, MS-80) • coloana 6: Ctl (control negativ). 2. Utilizare : Utilizata pentru determinarea antigenelor din sistemul eritrocitar ABO si Rhesus D (fara a detecta fenotipul DVI, permitand clasificarea acestor pacienti ca Rh(D)negativ in vederea evitarii imunizarii lor prin transfuzia cu Rh(D) pozitiv). 3. Principiul tehnicii de lucru: Aglutinarea hematiilor in

Număr anunț
DA25685598
Autoritate contractantă
SPITALUL OBSTETRICA GINECOLOGIE PLOIESTI (CUI 2844260)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
33696100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.840 RON
Valoare atribuită
4.840 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.840 RON

din 4.840 RON estimat