Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE PAPETARIE-CONSUMABILE-AUTOCOLANTE CAIET A460F 4*2.77;CARTUS TONER HP LJ 35/36/85A COMP2*58.82, CARTUS TONER HP LJ 226A COMP 1*117.65,CARTUS CANON CL541 2*92.43,CARTUS CANON PG540 2*75.63,DOSAR PVC NOKI 10*0.42,BIBLIORAFT MARMORAT7.5 1*4.62,PLIC B4 BURDUF50MM 6*0.84,,PIX BIC ROUND STIK6*0.76,SEPARATOR DONAU 1*8.4, SCOCI 19*33 1*0.84,HARTIE XEROX A4 18*12.605,AUTOCOLAT PRINTAT BANDA 20*4.2,AUTOCOLANT PRINTAT 20*10.08
- Număr anunț
- DA25679414
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "Henri Coanda" Tulcea (CUI 4705489)
- Furnizor / câștigător
- CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI 3429369)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.122,66 RON
- Valoare atribuită
- 1.122,66 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.