Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de transport a celor aprox. 200 cutii AEP conform oferta transmisa catre AEP in data de 18.05.2020. Serviciul include: -Manipulare cutii la sediul AEP si scoaterea acestora din subsol - Incarcare cutii in masina de transport in ordinea indicata de beneficiar - Transport cutii la locatia de destinatie indicata de beneficiar situata in Bucuresti/Ilfov - Descarcare cutii in ordinea indicata de beneficiar Optional: Cutii de transport cu o capacitate de 4 bibliorafturi /cutie – pret: 4 lei fara TVA/cutie.
- Număr anunț
- DA25665519
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
- Furnizor / câștigător
- CERTSIGN SA (CUI 18288250)
- Cod CPV
- 79995100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.