Atribuită
Cumpărare directă
KYOCERA BLACK TONNER, 25.000 pag,A4, 5%, TK-8335K, acreditat de catre Kyocera KYOCERA MAGENTA TONNER, 15.000 pag,A4, 5%, TK-8335M, acreditat de catre Kyocera KYOCERA CYAN TONNER, 15.000 pag,A4, 5%, TK-8335C, acreditat de catre Kyocera KYOCERA YELLOW TONNER, 15.000 pag,A4, 5%, TK-8335Y, acreditat de catre Kyocera
- Număr anunț
- DA25673140
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE STAT PENTRU CONTROLUL IN TRANSPORTUL RUTIER (CUI 29348330)
- Furnizor / câștigător
- COMPLETE VISION S.R.L. (CUI 41986141)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.346 RON
- Valoare atribuită
- 5.346 RON
- Data publicării
- 22.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.