Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE REPARATIE PENTRU DACIA LOGAN MS02SCJ PIESE NECESARE: -ULEI MOTOR-4.5X38.66=173.97 LEI -FILTRU ULEI-21.01 LEI -FILTRU AER-37.82 LEI -FILTRU COMBUSTIBIL-121.75 LEI -SIMERING PALIER-75.63 LEI -SIMERING PLANETARA-50.42 LEI -RULMENT PRESIUNE-235.30 LEI -ULEI CUTIE VITEZE75W80-3X37.82=113.45 LEI -BURDUF PLANETARA-58.82 LEI TOTAL PIESE:888.17 LEI MANOPERA:628.85 LEI
- Număr anunț
- DA25674107
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- GEROM GH SRL (CUI 25064565)
- Cod CPV
- 50112100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.515,02 RON
- Valoare atribuită
- 1.515,02 RON
- Data publicării
- 22.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.