Atribuită
Cumpărare directă
PERIE BUC 1 8.99 COADA TELESC 3M BUC 1 18.32 VOPSEA 2.5L BUC 4 42.4375 VOPSEA 0.75L BUC 3 12.1 CIF BUC 12 4.7342 PRELUNGITOR 4P 1.5ML BUC 2 22.52 VOPSEA ROSIE 2.5L BUC 1 51.76 SILICON BUC 1 25.21 DIB RIG BUC 6 0.2517 DIBLU BUC 6 0.925 AUTOFIL 2.5*25 BUC 12 0.4625 AUTOF 3.5*25 BUC 12 0.0217 BROASCA BUC 4 17.6475 SILD BUC 2 19.83 SODA CAUSTICA BUC 3 6.22 GRANULE DESFUNDAT TEVI BUC 1 5.88 LAC LEMN 0.75L BUC 2 31.09 VOPSEA LAVABILA 15L BUC 1 269.83 LAVABILA 15 COD-2153-P BUC 1 184.79 VOPSEA 5L BUC 3 146.7767 PENSULA BUC 2 1.765 MATURA SORG BUC 20 22.437 TRAFALET BUC 1 18.66 REZ TRAF BUC 3 2.1833 REZ TRAF BUC 2 2.27 RACORD FLEX BUC 1 6.3 PRIZA DB ST BUC 2 7.73 VOPSEA KOBER 2.5L BRUN BUC 1 66.97 SILICON SAN TR BUC 1 13.7
- Număr anunț
- DA25686703
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU (CUI 29404767)
- Furnizor / câștigător
- JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.101,42 RON
- Valoare atribuită
- 2.101,42 RON
- Data publicării
- 26.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.