Atribuită Cumpărare directă

MATCTII6235 TEAVA PATRATA 40*40*3 ML 78.00*13.03 MATCTII612 OTEL LAT 40*5 MM ML 6.00*5.88

Număr anunț
DA25674613
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
44334000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.051,26 RON
Valoare atribuită
1.051,26 RON
Data publicării
22.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.051,26 RON

din 1.051,26 RON estimat