Atribuită Cumpărare directă

Achizitie 380 abonamente de internet cu 380 Tablete incluse ; 380 abonamente date mobile cu 50% reducere si tablete incluse: - 8 GB trafic de date lunar + cost control gratuit(dupa consumarea traficului inclus scade viteza dar nu se poate face cost suplimentar); -1000 gb bonus in primele 3 luni; 5 licente Microsoft Office 365 Business Essentials pentru profesori-primele 2 luni gratuite; CPV: 72400000-4 – Servicii de date mobile Pret unitar RON: - aprox 8390 + TVA abonament lunar Unitate de masura: 1730 Euro fara TVA/luna Perioada contractuala : 24 luni

Număr anunț
DA25679335
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTESTI (CUI 4541289)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.390 RON
Valoare atribuită
8.390 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.390 RON

din 8.390 RON estimat