Atribuită Cumpărare directă

463/20.05.2020(RAR Botosani) Service echipamente climatizare

Număr anunț
DA25676896
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
FRIGO-STAR SRL (CUI 6566387)
Cod CPV
50730000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.157,15 RON
Valoare atribuită
2.157,15 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.157,15 RON

din 2.157,15 RON estimat