Atribuită Cumpărare directă

1 PIX GEL ALBASTRU BUC 15 2.10 31.51 5.99 2 PIX GEL NEGRU BUC 5 2.10 10.50 2.00 3 PIX ALBASTRU BUC 20 0.84 16.81 3.19 4 DOSAR PVC BUC 50 0.42 21.01 3.99 5 PLIC FEREASTRA DREAPTA BUC 50 0.10 5.04 0.96 6 PLIC A4 BUC 100 0.17 16.81 3.19 7 PLIC CU BURDUF BUC 20 0.63 12.61 2.39 8 PLIC C5 BUC 50 0.08 4.20 0.80 9 PLIC C6 BUC 50 0.04 2.10 0.40 10 MARKER ROSU, NEGRU , ALBASTRU BUC 15 2.52 37.82 7.18 11 CORECTOR BUC 2 2.52 5.04 0.96 12 SUPORT PVC BUC 6 10.08 60.50 11.50 13 HARTIE COPIATOR A4 BALLET TOP 25 12.61 315.13 59.87

Număr anunț
DA25698817
Autoritate contractantă
COMUNA MILOSESTI (CUI 4427897)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
539,08 RON
Valoare atribuită
539,08 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

539,08 RON

din 539,08 RON estimat