Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de proiectare- PT+DDE, documentatie avize, acorduri, autorizatii , asistenta tehnica din partea proiectantului, pentru obiectivul Clinica Medicala - in orasul Racari, jud.Dambovita Proiectare arhitectura si structura metalica. Structura de rezistenta, inchiderile exterioare si interioare, compartimentarile vor fi realizate din structura metalica.Inchiderile exterioare vor fi placate cu OSB si izolate cu polistiren expandata de 8-10cm.Acoperis:se realizeaza in sistem terasa necirculabila din profile metalice placate cu OSB si tabla profilata. Compartimentarile interioare: peretii interiori vor fi din structura metalica de 10cm, placate cu OSB de 1cm si gips-carton de 0.9-1.25cm,Izolatia in interiorul peretului din structura metalica, cat si a tavanului, va fi realizata cu vata minerala, bazalitca sau cu celuloza.Tavan casetat – pe intreaga suprafata Tamplaria exterioara: cu profile din PVC si geamuri termorezistente.Finisaje interioare:- Pardoselile - Spatii consultatii, Sala interventii, Spatiu pentru medic, Spatiu pentru asistenta, Bai si grupuri sanitare – vor fi realizate din linoleiu tip Tarket, cu ridicare pe perete de 7-10cm. - Pereti - vopsitorii lavabile granulatie mica de culori variate; perete dus realizata in ceramica, - Tamplarie interioara: usi din PVC. - Finisaje exterioare; pardoseli ciment antiderapant; tencuieli de exterior pe fatade.Accese: Accesul pietonal si auto se face din Str.Tudor Vladimirescu, in partea de est a terenului.
- Număr anunț
- DA25667674
- Autoritate contractantă
- ORASUL RACARI (CUI 4816185)
- Furnizor / câștigător
- CHANDLER INTERNATIONAL SRL (CUI 16611892)
- Cod CPV
- 71220000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.400 RON
- Valoare atribuită
- 4.400 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.