Atribuită
Cumpărare directă
Este un dezinfectant hidroalcoolic indicat pentru dezinfectia diferitelor suprafete.aAre un puternic efect bactericid ,.Eficient impotriva: -Escherichia -Enteroccocus hirae -Staphiylococcus aureus -Pseudomonas aeruginosa -Aspergillus niger -Candida albicans Poliovirus tip 1 Andenovirus tip5.Ambalat in recipient de 5litri SOLUTIE CONCENTRATA avizata de Ministerul Sanatatii.
- Număr anunț
- DA25710345
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala nr.1 Bals (CUI 12938965)
- Furnizor / câștigător
- DEOLUX DETERGENŢI S.R.L. (CUI 39362243)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 177,20 RON
- Valoare atribuită
- 177,20 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.