Atribuită
Cumpărare directă
UNITATE PC NOUA - INTEL PENTIUM G5420, 4GB RAM DDR4, 1TB HDD, DVD-RW ;CARCASA Mini-Tower 450W - 125 LEI CU TVA / BUCATA (105.04 LEI FARA TVA / BUCATA) Placa de baza AsRock Socket 1151 DDR4 - 294 LEI CU TVA (247.06 LEI FARA TVA) CPU INTEL skt. 1151 PENTIUM dual core G5420, 2C, 3.8GHz, 4MB „BX80684G5420” - 334.01 LEI CU TVA / BUCATA (280.68 LEI FARA TVA / BUCATA) HDD TOSHIBA 1TB 7200RPM - 221 LEI CU TVA / BUCATA (185.71LEI FARA TVA / BUCATA) Memorie RAM DIMM, DDR4, 4GB, 2400MHz - 98 LEI CU TVA / BUCATA (82.35 LEI FARA TVA / BUCATA) DVDRW - 53 LEI CU TVA / BUCATA (44.54 LEI FARA TVA / BUCATA); 1 buc x 945,38 ron/buc conform Referat nr. 17224/25.05.2020.
- Număr anunț
- DA25705023
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 945,38 RON
- Valoare atribuită
- 945,38 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.