Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE IMPRIMANTA LEXMARK T640 CONF. DEVIZ NR.05/24.05.2020 - REPARATIE TAVA ALIMENTARE HARTIE (PARTEA ELECTRONICA) - REPARATIE FUSER UNIT

Număr anunț
DA25692162
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI BIHOR (CUI 4230371)
Furnizor / câștigător
MICROIDEAL COMPUTERS SRL (CUI 17269411)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.510 RON
Valoare atribuită
2.510 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.510 RON

din 2.510 RON estimat