Atribuită Cumpărare directă

Hard Disk extern WD Elements SE WDBJRT0020BBK, 2TB, USB 3.0, Echipamente pentru echipa de proiect Ro-Bg 481 termen de garantie 24 de luni

Număr anunț
DA25672247
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
453,76 RON
Valoare atribuită
453,76 RON
Data publicării
22.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

453,76 RON

din 453,76 RON estimat