Atribuită Cumpărare directă

Denumire articol Cantitate scanata branza topita cutie 95 polonezi 24.08 banane 18.5 varza alba 50 pulpe superioare 33.01 taitei 28 ficat 500gr 28 parizer aldis 8.43 pate ficat 28 oua 5 iaurt 15 iaurt 2 barni 2

Număr anunț
DA25682319
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 15405118)
Furnizor / câștigător
CARREFOUR ROMANIA SA (CUI 11588780)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.592,38 RON
Valoare atribuită
1.592,38 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.592,38 RON

din 1.592,38 RON estimat