Atribuită Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII DE REPARATII , INSTALARI/ INLOCUIRI DE PIESE, MATERIALE si ECHIPAMENTE, AFERENTE RETEA DE DATE PENTRU SECTIA RADIOLOGIE , CE APARTINE SPITALULUI JUDETEAN DE URGENTA MEHEDINTI PRIZA RACK NEAGRA 19/ 1U, CU SIGURANTA SI 8 x220V buc 1x90,00=90,00 PATCH PANEL 19 /1U CAT 5 E RJ45 24P FTP buc 1x216,00=216,00 SWITCH 24 Port 10/100 carcasa metalica neagra1U 19'' TPLINK buc 1x255,00=255,00 CABLU UTP CAT5E ml 10x1,00=10,00 CANAL CABLU PVC ALB 25X25 CU CAPAC ml 20x2,50=50,00 CONECTOR UTP RJ45 buc 10x1,00=10,00 DIBLU NYLON+ SURUB 6/12/42 buc 40x0,30=12,00 CABLU FTP ml 80x5=400

Număr anunț
DA25706871
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
C.S.C. SRL (CUI 15571153)
Cod CPV
50312300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.043 RON
Valoare atribuită
1.043 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.043 RON

din 1.043 RON estimat