Atribuită
Cumpărare directă
1)Filtru combustibil RE551507 pentru motor tip 4045 HFC 09 Tier4-129KW(prefiltru cu senzor si pahar decantor);2)FILTRU combustibil RE551508 pentru motor tip HFC 09 Tier 4-129 KW;3)FILTRU combustibil separator (patrat)T PU911 pentru motor BF 8 M 1015 C;4)FILTRU combustibil WK940/19 pentru motor BF 8 M 1015 C;5)FILTRU combustibil 7023589#100( cu senzor separator de apa) pentru motor D 24 NAP DL 02 -55KW;6)FILTRU combustibil KL596 pentru motor D24 NAP DL 02-55 KW;7)ELEMENT FILTRU SK 3688 cu plasa metalica pentru motor RABA;8)ELEMENT FILTRU MOTORINA FCP 542 AM pentru motor RABA.Termen de garantie 12 luni.Livrarea se va efectua numai dupa primirea comenzii ferme din partea beneficiarului.
- Număr anunț
- DA25680850
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI 11054529)
- Furnizor / câștigător
- AUTOSORI SRL (CUI 6166909)
- Cod CPV
- 42913400-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.391,80 RON
- Valoare atribuită
- 6.391,80 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.