Atribuită Cumpărare directă

Kit Teste rapid pentru detectia anticorpilor IgM si IgG anti tulpina 2019-nCOV. Imunocromatografic, detectie sange integral ser sau plasma Rezultat in 10 minute de la preparare. 25 teste / kit mai putin

Număr anunț
DA25679877
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
Furnizor / câștigător
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
Cod CPV
33694000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.312 RON
Valoare atribuită
7.312 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.312 RON

din 7.312 RON estimat