Atribuită Cumpărare directă

FACT NR.87/25.05.2020 ,VAL 961,92 FARA TVA

Număr anunț
DA25702254
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01760 Sebes (CUI 4563325)
Furnizor / câștigător
TRANSEURO SRL (CUI 1753287)
Cod CPV
15100000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
961,92 RON
Valoare atribuită
961,92 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

961,92 RON

din 961,92 RON estimat